Deko Plastik Ambalaj Kalite ve Güven Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi. Deko Plastik Ambalaj AirBag Üretimi Türkiye'den Dünya'ya Deko Plastik Ambalaj Bez Torba Üretimi Türkiye'den Dünya'ya

Deko Plastik Ambalaj

Hizmetlerimiz

POLYAMİD FİLM

Poliamid veya yaygın olarak naylon şeklinde adlandırılan PA malzeme, Ensinger tarafından talaşlı imalat için standart yarı mamul (levha, çubuk ve içi boş çubuk) şeklinde imal edilir.

POLİETİLEN FİLM

Günümüzde polietilen üretim işlemleri genellikle “yüksek basınçlı” ve “düşük basınçlı” operasyonlar olmak üzere kategorilere ayrılır.

AMBALAJ FİLMLERİ

Isı ile temas ettiğinde küçülüp, büzüşerek, sardığı ürünün formunu alan film türüdür.

SHRINK FILM

Isı ile temas ettiğinde küçülüp, büzüşerek, sardığı ürünün formunu alan film türüdür.

Deko Plastik Ambalaj

Hakkımızda

DEKO Plastik sektöre ilk adımını 2007 yılında atmıştır. Amasya/Gümüşhacıköy’de sürdürdüğü işlerini başarı ile tamamlamış kalitesinden ve çizgisinden ödün vermeyerek 10.000 metrekare kapalı alanda üretim yaparak, sektörde hak ettiği noktaya gelmiştir.

Deko Plastik Ambalaj

Firma Ekibimiz

İşlemleri hızlandırmak adına firmamız bünyesinde çalışan Satın alma, İnsan kaynakları, Muhasebe, Satış gibi departmanların kısayol mail adreslerine bu alandan ulaşabilirsiniz.

Muhasebe Dep

Muhasebe

Saniye Polat

Satış Pazarlama

İnsan Kaynakları

Başvuru ve Talep

Genel

Tüm Dep

Mağlubiyete uğrayınca ümitsizliğe kapılma, her başarısızlıkta bir zafer arzusu yatar.

Ya başlamamalı, ya da bitirmeli.

Caner Aktaş

Deko Plastik Ambalaj

Bültenimize Abone Ol

Herhangi bir konuda bizimle iletişime geçmek isterseniz (+90) 532 517 43 80 numaralı telefonu arayabilir veya e-posta gönderebilirsiniz. Eğer değerlendirilmek üzere bir teklif göndermek istiyorsanız, sadece bir teklif gönderin.

Fabrika
Adatepe Mah. Atatürk Cad. No:86
Mail Adres
info@dekoplastik.com.tr
Telefon
+(90) 532 517 43 80