DEKO PLASTİK AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş

  • DEKO Plastik sektöre ilk adımını 2007 yılında atmıştır. Amasya/Gümüşhacıköy’de sürdürdüğü işlerini başarı ile tamamlamış kalitesinden ve çizgisinden ödün vermeyerek 10.000 metrekare kapalı alanda üretim yaparak sektördeki tecrübesinden ve profesyonel çalışma ruhunun getirdiği idarecilik anlayışı ile kısa sürede sektörde hak ettiği noktaya gelmiş ve bir marka olmuştur.
  • Müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek ve kalitede devamlılığı artırabilmek adına grup firmamız olan Deko Plastik 2010 yılında kurulmuş ve son teknoloji ABC COEX Extruder Film makinaları ile sektöre adım atmıştır. Entegre tesis olduğumuz için kendi üretim tesisimizde ürünlerimize özel reçeteler ile hava yastıklarına özel polietilen film üreterek üst düzey kalitede ürün elde edilmektedir. Bununla birlikte ürünle ilgili yaşanabilecek her türlü hata ve olumsuz koşul sürekli kalite takibi ile önlenerek hedeflenen% 100 müşteri memnuniyetini sağlanmaktadır.

Sektörel olarak son teknoloji makineler ile %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yürüten Deko Plastik Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş 2007 yılından bu yana yurt dışı odaklı çalışmalar yürüterek ülkemize katkı sağlayan firmalar arasında yerini almıştır.

Sertifikalarımız